KONST / Litografier / Färglitografi 9703324
*
nr 970 3324
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Guillermo Silva Santamaria (1921-2007), Colombia, 135 / 275, uppvaktning, motivet: 12 x 17
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juli 2015
kl 20:13:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/7 09:29:50
1
100 kr
13/7 20:07:19
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: colombia färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uppvaktning
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
nr 970 3324
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Guillermo Silva Santamaria (1921-2007), Colombia, 135 / 275, uppvaktning, motivet: 12 x 17
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juli 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/7 09:29:50 | 1 | 100 kr |
13/7 20:07:19 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: colombia färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uppvaktning
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28